Image is not available
Image is not available
Oferujemy
Ubezpieczenie OC dla firm
i specjalistów
Oferujemy
Ubezpieczenie hoteli i pensjonatów
Slider

zadzwoń tel.+48 501 464 038

OC dla firm i specjalistów

Prowadzenie działalności gospodarczej, oprócz perspektywy zysku i zadowolenia z sukcesu, niesie z sobą również szereg ryzyk. Warto się przed nimi chronić, w czym pomoże ubezpieczenie OC firmy. Pozwoli ono na pokrycie szkód, powstałych w wyniku nieprawidłowego wykonania powierzonych zleceń. Umożliwi ono również wypłatę świadczenia klientom, którzy powierzyli firmie swoje mienie i uległo ono uszkodzeniu. W miarę rozwoju świadomości konsumentów, coraz częściej wchodzą oni na drogę sądową. Rośnie więc również popularność OC działalności gospodarczej.

Komu przyda się ubezpieczenie firmy?

OC firmy przydaje się m.in. przedsiębiorstwom budowlanym, które narażone są na spowodowanie szkody podczas wykonywanych prac. Chętnie korzystają z niego również ci, którzy prowadzą działalność w wynajętych nieruchomościach lub przy pomocy sprzętu, który objęty jest umową leasingu. Każda z branż rządzi się jednak swoimi prawami i posiada własny zestaw ryzyk.
Ubezpieczenie firmy to ważny element zarządzania ryzykiem. Działania konkurencji i ruch na rynku można z powodzeniem przewidywać, zdarzeń losowych natomiast należy się spodziewać każdego dnia. Multiagencja fullpolisa.pl pomoże sprawić, by konsekwencje finansowe przejął na siebie odpowiedni ubezpieczyciel.

Obowiązkowe OC firmy

Posiadamy w ofercie ubezpieczenia dla podmiotów, w których działalności OC firmy jest wymagane, jak np. detektywi, organizatorzy wycieczek, prawnicy czy doradcy podatkowi. Ponadto oferujemy ubezpieczenia dla firm z branży budowlanej, remontowej, cateringowej, komputerowej, branży IT czy nawet agencji pośrednictwa pracy.

Wypełnij formularz

Poznaj polisę dopasowaną do Twoich potrzeb

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy dostępne warianty