Image is not available
Image is not available
Dostosowujemy
Ubezpieczenie do indywidualnych
potrzeb klienta
Oferujemy
Ubezpieczenie hoteli i pensjonatów
Slider

zadzwoń tel.+48 501 464 038

Zaufaj doświadczonym doradcom ubezpieczeniowym

Biorąc pod uwagę zwiększającą się świadomość i potrzebę ubezpieczania się, powstało dla Państwa profesjonalne Biuro Ubezpieczeń, które dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta.

Działamy od kilkunastu lat na rynku ubezpieczeniowym z biurem w Szczecinie.

Nasze Biuro specjalizuje się w doradztwie oraz sprzedaży produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i wiarygodnymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, tak, aby nasi Klienci mogli czuć się zawsze bezpiecznie.
Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza charakteryzująca się szeroką wiedzą ubezpieczeniową i kilkuletnim doświadczeniem gwarantuje kompleksową obsługę polegającą na doborze właściwego ubezpieczenia, mając na względzie dobro klienta. Dzięki nam nigdy nie zapomnisz o upływającym terminie polisy, nie podejmiesz niekorzystnej decyzji i nie stracisz w przypadku wystąpienia szkody.

Ubezpieczając się w Naszym Biurze mają Państwo pewność, że udzielimy profesjonalnej porady i dopełnimy wszelkich formalności, by mogli Państwo czuć się bezpiecznie w każdym miejscu o każdej porze.

Wypełnij formularz

Poznaj polisę dopasowaną do Twoich potrzeb

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy dostępne warianty