Image is not available
Image is not available
Oferujemy
Ubezpieczenie hoteli
i pensjonatów
Oferujemy
Ubezpieczenie hoteli i pensjonatów
Slider

zadzwoń tel.+48 501 464 038

Propozycja dedykowana dla branży hotelarskiej

Szanowni Państwo, przedstawiamy wyjątkową ofertę na rynku dla hoteli i obiektów zakwaterowania.
edit

Dla przedsiębiorców prowadzących hotele, a także pensjonaty, hostele, gospodarstwa agroturystyczne itp.

Zakres ubezpieczeń dla firm może być rozszerzony o dodatkowe ryzyka typowe dla tego rodzaju działalności gospodarczej.
Przez działalność gospodarczą w formie hotelu rozumiana jest działalność polegającą na świadczeniu wszelkich usług krótkotrwałego wynajmowania domów, mieszkań, pokoi, miejsc noclegowych oraz na świadczeniu usług z tym związanych np. prowadzenie restauracji, baru, kawiarni, parkingu.
Dzięki rozszerzeniu zakresu ubezpieczenia, ochroną ubezpieczeniową w zakresie assistance mogą być dodatkowo objęci goście hotelu. W razie zajścia nieszczęśliwego wypadku w miejscu ubezpieczenia, któremu ulegnie gość hotelu, ubezpieczyciel zorganizuje i pokryje koszty pomocy medycznej (udzielenie porady, wizyta lekarza w miejscu ubezpieczenia, transport do najbliższego szpitala danej specjalności), a w przypadku hospitalizacji trwającej dłużej niż 5 dni będącej wynikiem nieszczęśliwego wypadku bądź nagłego zachorowania pokrywa także dodatkowe koszty transportu ze szpitala, w którym gość hotelowy był hospitalizowany do jego domu oraz koszty domowej opieki pielęgniarskiej po hospitalizacji przez okres nie dłuższy niż 3 dni.

Gwarantujemy

Szeroki wachlarz usług dla branży hotelarskiej i noclegowo- rekreacyjnej.

Ważne

Coraz więcej roszczeniowych gości oraz anomalia pogodowe są powodem aby skorzystać z naszej propozycji współpracy. Przypadki poślizgnięć gości hotelowych, zatruć pokarmowych, uszkodzenia bagażu, rozmrożenia lodówek i innych zdarzeń losowych są częste. MY zajmujemy się takimi sytuacjami osobiście w ramach obsługi ubezpieczeniowo- prawnej. Sprawdzamy wszystkie kruczki prawne, wskazujemy pułapki, oceniamy skalę wyłączeń, czytamy to , co jest napisane tzw. drobnym druczkiem w aktualnej polisie hotelu i przedstawiamy Państwu jej stan faktyczny.

Oferujemy

  • Najlepszą cenę na rynku.
  • Polisę poręczoną prawnie.
  • Ofertę wybieramy z 4 wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych.
  • Najlepszą obsługę prawno-ubezpieczeniową działalności i obiektu na rynku.

Pierwsza w Polsce polisa oparta na pomocy i doradztwie prawnym, której nie otrzymają Państwo w żadnej agencji ubezpieczeniowej , czy brokerskiej.

Informacje dodatkowe

Wcześniej nasza firma zajmowała się jedynie ubezpieczeniami jednak wiele szkód spowodowanych anomaliami pogodowymi oraz coraz większa liczba roszczeniowych gości wpłynęła na decyzję o połączeniu oceny ryzyka z kodeksem cywilnym i usługą ochronno – ubezpieczeniową. Potrzeby klientów i obserwacja rynku wpłynęły na stworzenie usługi BEZPIECZNE HOTELE.

Wypełnij formularz

Poznaj polisę dopasowaną do Twoich potrzeb

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy dostępne warianty